Wesela do 100 osób

Atrakcyjne menu

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, emerytalne, urodziny i inne przyjęcia okolicznościowe.
Smaczne jedzenie to nasz ogromny atut.
Uroczyste kolacje lub bankiety w stylu zasiadanym jak i szwedzkim.

Dajana - Restauracja - Sala Weselna - O nas

Firma „Dajana” powstała w 1999 r. Na początku lokal funkcjonował jako kawiarnia. Z upływem czasu i lat „Kawiarnia Dajana” stała się znanym i lubianym miejscem w Bełchatowie.

Po piętnastu latach, a dokładnie pod koniec 2014 r. lokal powiększył się i przeszedł kapitalną metamorfozę. Powstało przyjemne i nie powtarzalne miejsce, w którym klasyka łączy się z nowoczesnością i elegancją, nie zabrakło również oryginalnych elementów dekoracyjnych wystroju wnętrz. Do Państwa dyspozycji posiadamy dwie sale: kryształową i pod gwieździstym niebem, które charakteryzują się unikalnym wystrojem. Obie sale można połączyć w jedną całość.

W naszej ofercie posiadamy również prostokątne, jak i okrągłe stoły.

Restauracja Dajana to idealne miejsce na:

Nasza oferta jest zawsze dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Gwarantujemy pyszne dania, profesjonalną i miłą obsługę, dbamy o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie gości. Aranżujemy wystrój sal na życzenie klientów. Restauracja pomieści 100 osób, sale są wentylowane mechanicznie oraz klimatyzowane, także posiadamy parking. Dla najmłodszych gości naszej restauracji posiadamy kąciki zabaw, bilard, piłkarzyki oraz plac zabaw.

Restauracja Dajana za szczególny cel stawia sobie zadowolenie naszych gości, bo nic tak nie cieszy i nie motywuje do doskonalenia się, jak satysfakcja naszych klientów.

Kontakt

Restauracja "DAJANA"

Ul.Sienkiewicza 80
97-400 Bełchatów

Telefon:
  692467129
  44 6329540

biuro@restauracjadajana.pl

Copyright © 2015 Dajana - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.restauracjadajana.pl/